Елена Тихончук: "ПОРОШЕНКО І МЕДВЕДЧУК Це не план миру, а план капітуляції..."

Елена Тихончук в facebook:

ПОРОШЕНКО І МЕДВЕДЧУК Об этом сообщает acid.in.ua со ссылкой на СМИ.

Це не план миру, а план капітуляції, і план не Порошенка, а план Путіна, написаний Сурковим і Медведчуком. Який, до речі, не вилазить з ка ... бінету Порошенка і є таким зіц-президентом.

- Ви маєте на увазі - зараз

Зараз! Це головний його радник. Він всі інструкції привозить з Кремля, з Лубянки, які тут Порошенко виконує. Ви що, не бачили цього сюжету, коли він сідає літаком, а його літак має право здійснювати повітряне сполучення із Росією - один літак, яким летить Медведчук. І він прямо з аеропорта їде на Банкову в Адміністрацію президента, до Порошенка і привозить йому інструкції. Хлопці з Радіо Свобода все це зняли. Це відомо.

А кого першого прийняв Порошенко, ставши президентом От він заходить в кабінет, і треба когось приймати. Кого Медведчука. Найєм про це написав. Йому зразу дали мандат і заткнули рота, щоб не розвивав цю тему. Це такий договірняк, що коли це вивернеться, то є у нас закон про імпічмент, нема закону - але ця коллаборація, ця капітуляція так буде оцінена історією і наступним президентом України, що я не знаю, куди ці хлопці, колаборанти і капітулянти тікати будуть.

Василь Базів Людмила Немиря

UKRLIFE.TV 23 червня 2017

https//www.youtube.com/watchv7f0lY_M51SA



Елена Тихончук


ТОП новости

Вход

Меню пользователя