Маркарова пояснила від’їзд місії МВФ придбаними авіаквитками

Оксана Маркарова повідомила, що кошти МВФ йдуть у резерви, тому це не впливає на коливання ринкового курсу — Маркарова пояснила від’їзд місії МВФ придбаними авіаквитками
Оксана Маркарова повідомила, що кошти МВФ йдуть у резерви, тому це не впливає на коливання ринкового курсу
Нам немає великої потреби саме цього року отримати транш, але така можливість є — міністер Об этом сообщает ura-daily.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністер фінансів України Оксана Маркарова заявила, що місія Міжнародного валютного фонду покинула Київ 26 вересня тому, що у них були білети саме на цей день.


Про це вона розповіла в ефірі «Сніданку з 1+1».


Зазначається, що журналіст запитав Маркарову, чому представники МВФ поїхали з України без оголошення рішення та чи тривають переговори.


«Місія МВФ покинула Київ тому, що у них були куплені білети саме на цей день», — пояснила Маркарова.


За словами чиновниці, спочатку перемовини проводять дистанційно, а потім представники місії МВФ приїздять до Києва, де працюють ще два-три тижні, коли вони повертаються у Вашингтон, робота продовжується знову віддалено.


«Зараз перемовини тривають, ми обговорюємо програму. Це абсолютно нормальний процес. Нам немає великої потреби саме цього року отримати транш, але така можливість є. Кошти МВФ йдуть у резерви, тому це не впливає на коливання ринкового курсу. Всі кошти, які нам давав МВФ, за виключенням 2015 року, вони йшли у резерви Нацбанку і там вони і знаходяться», — зазначила міністерка.


Як повідомлялося, добре, що не послали: Місія МВФ полетіла, але обіцяла повернутися.


Нагадаємо, 27 вересня прем’єрміністр України Олексій Гончарук повідомив, що протягом кількох тижнів буде укладена нова угоду з Міжнародним валютним фондом.


Раніше ЗМІ повідомляли, що Місія Міжнародного валютного фонду після двотижневої роботи покине Київ без підстав рекомендувати раді директорів МВФ укласти з Україною нову програму кредитування.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/markarova-poyasnila-vidjizd-misiji-mvf-pridbanimi-aviakvitkami-629798.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя